تحقق یک رویا با «نهضت آسفالت کلاردشت»

تحقق یک رویا با «نهضت آسفالت کلاردشت»

به گزارش کلارنا در کلاردشت همه راه ها به  «راه» ختم می شود. تمامی کارشناسان و دلسوزان کلاردشت تاکیدشان سامان دادن وضعیت نامطلوب جاده های کلاردشت است.«راه بستر اصلی توسعه است» و مطئمنا سامان گرفتن راه های کلارشت جهشی قابل توجه ای در پیشرفت بهشت گمشده ایران ایجاد می کند.

گلایه اول شهروندان و مسافران وضعیت راه است. در این میان، سیل سال 90 و گازکشی وضعیت را به مراتب بدتر کرده است.مطمئنا ساماندهی به وضعیت راه های کلاردشت کار یک دستگاه یا دو دستگاه نیست و باید فرمانداری،بخشداری، شهرداری، شورای بخش، شورای شهر، شورای شهرستان، اداره راه، مسوولان استان و کشوری همه دست به دست هم بدهند  و به دور از بخشی نگری و محله نگری با عزمی جدی کار را پیش ببرند.اقدامی فراگیر به نام "نهضت آسفالت".

نهضت آسفالت پیش از این در بسیاری از شهرهای ایران معجزه کرده است و مسوولان کلاردشت هم اگر عزم جدی داشته باشند و فعالیت جدی و اتحاد را در دستور کار قرار دهند می توانند در سال 94 با نهضت آسفالت کلاردشتی نو بسازند. در چند ماه اخیر نهضت آسفالت در ده ها شهر کشور عملیاتی شده است.بابل، اصفهان ،زابل ،دزفول،اسلامشهر، نیر، آبادان، خرمشهر،رودسر،ماسال، ساری،نیشابور،شهرستان ایلام، مرند و چندین و چند شهر دیگر نهضت آسفالت را در همین زمستان 93 شروع کردند و جالب اینکه در چندین شهر در عرض یک ماه بسیاری از معابر آسفالت شد. در همین مازندارن، بابل و ساری دو مثال این موضوع هستند.

به هر حال با گرم شدن هوا دیگر بهانه سردی هوا هم وجود ندارد و با توجه به همراهی معاونت راه روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندارن، قولهای استاندار و نماینده مجلس همه منتظر شروع نهضت آسفالت اند. البته خود شهروندان کلاردشتی بویژه ویلادارها و افراد دارای توان مالی بیشترین نقش را در نهضت آسفالت خواهند داشت. مطمئنا بودجه های دولتی جوابگوی آسفالت جاده های کلاردشت نخواهد بود و اگر شهروندان وارد میدان نشوند اتفاقی که باید در کلاردشت رخ بدهد هرگز عملیاتی نمی شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

درباره شرکت جان پناه برج ساز

 شرکت جان پناه برج ساز به شماره ثبت 2738 که دفتر مرکزي به آدرس مازندران کلاردشت حسنکيف طبقه فوقاني موسسه ثامن الحجج مي باشد، تا کنون بيش از صد پروژه مسکوني و اداري را به اتمام رسانده و اکنون داراي گروه هاي ماهر، تجهيزاتي با کیفیت و ارتباطات گسترده با شبکه توزيع مصالح و تجهيزات صنعت ساختمان و پيمانکاران مربوط بوده و تاکنون با افتخار بيش از ده ها دستگاه ويلا، آپارتمان، هتل و تالار با متراژ ها و امکانات و موفقيت هاي مختلف را تحويل سرمايه گذاران محترم نموده است. راهبرد اصلي شرکت استفاده از تکنيک ها و روش هاي نوين و علمي در عرصه صنعت و عمراني کشور ، مديريت بهينه و هدفمند فعاليت هاي عمراني، استفاده از متريال و اجناس با کيفيت با ماندگاري و راندمان بالا مي باشد. اعضاي شرکت همواره اعتقادي راسخ دارند و رضايت مندي سرمايه گذاران و همراهي آنان با فعاليت هاي عمراني، بهترين و مهم ترين سرمايه مادي و معنوي شرکت مي باشد.با وجود همدلي و همراهي آنان است که مي توان پله ها ي ترقي را در صنعت ساختمان به سرعت طي نمود.

 
 

عناوین آخرین اخبار

آمار بازدید : 34114