بارش برف در جاده کرج - چالوس

بارش برف در جاده کرج - چالوس

سرهنگ جعفر محمدنژاد روز چهارشنبه اظهار کرد: اکنون درمناطقی از این جاده کوهستانی و سخت گذر بویژه در منطقه ولی آباد با ریزش برف و سیاه بیشه نیز با وزش باد و مه همراه است، بنابراین رعایت نکات ایمنی و توصیه به هشدارهای پلیس در حین رانندگی از سوی مسافران الزامی است.
وی با تاکید بر این نکته که همراه داشتن زنجیر چرخ، لوازم گرمایشی و سوخت کافی در این مسیر الزامی است، افزود: هم اینک به علت مه آلود بودن و ریزش برف خفیف درجاده چالوس حرکت خودروها دراین مسیر به کندی انجام می شود.
مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه کندوان نیز میزان دمای کنونی این منطقه را حدود یک درجه سانتی گراد بالای صفر اعلام کرد و گفت : این میزان دما نسبت به روز گذشته حدود 14 درجه کاهش داشته است.
کرمعلی اسدی افزود: هم اینک این منطقه با ریزش برف، مه غلیظ و دید افقی حدود 300 مترهمراه است. 
وی پیش بینی کرد که این وضعیت جوی تا روز پنجشنبه ادامه دارد و بتدریج از میزان بارش پراکنده برف و باران کاسته و شرایط آب و هوایی مساعد می شود.
حدود نیمی از طول مسیر 160 کیلومتری جاده چالوس - کرج جزو حوزه مازندران است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

درباره شرکت جان پناه برج ساز

 شرکت جان پناه برج ساز به شماره ثبت 2738 که دفتر مرکزي به آدرس مازندران کلاردشت حسنکيف طبقه فوقاني موسسه ثامن الحجج مي باشد، تا کنون بيش از صد پروژه مسکوني و اداري را به اتمام رسانده و اکنون داراي گروه هاي ماهر، تجهيزاتي با کیفیت و ارتباطات گسترده با شبکه توزيع مصالح و تجهيزات صنعت ساختمان و پيمانکاران مربوط بوده و تاکنون با افتخار بيش از ده ها دستگاه ويلا، آپارتمان، هتل و تالار با متراژ ها و امکانات و موفقيت هاي مختلف را تحويل سرمايه گذاران محترم نموده است. راهبرد اصلي شرکت استفاده از تکنيک ها و روش هاي نوين و علمي در عرصه صنعت و عمراني کشور ، مديريت بهينه و هدفمند فعاليت هاي عمراني، استفاده از متريال و اجناس با کيفيت با ماندگاري و راندمان بالا مي باشد. اعضاي شرکت همواره اعتقادي راسخ دارند و رضايت مندي سرمايه گذاران و همراهي آنان با فعاليت هاي عمراني، بهترين و مهم ترين سرمايه مادي و معنوي شرکت مي باشد.با وجود همدلي و همراهي آنان است که مي توان پله ها ي ترقي را در صنعت ساختمان به سرعت طي نمود.

 
 

عناوین آخرین اخبار

آمار بازدید : 34114